Giriş tarihi
Çıkış tarihi

Blog

SABiHA GÖKÇEN KAPALI OTOPARKI

01-03-2018

   Sabiha Gökçen uçuslarınızda size özel en uygun otopark hizmetini sunuyoruz. Otoparkımıza ait ücretsiz servislerimiz ile siz değerli müsterilerimizi 500mt yakınlığımızdaki havalimanına 2 dakika içinde ulastırıyoruz. Shuttle servislerimiz tamamen ücretsiz olup günün 24 saati hizmetinizdedir. Gidis gününüzde havalimanına getiriyoruz ve dönüs gününüzde bizi telefonla arayıp haber verdiğinizde sizi havalimanından gelip alıyoruz.

Yazının Devamı

ATATÜRK HAVALİMANI OTOPARKI

01-03-2018

   Atatürk Havalimanı uçuslarınızda 24 saat otopark ücreti sadece 12 TL'dir. Atatürk Havalimanına 500 metre mesafedeki İstanbul Dünya Ticaret Merkezi yanındaki 1000 araçlık açık otoparkta hizmet vermekteyiz. Otoparkımızda ilk 30 dakika ücretsiz hizmet verilmektedir. Araçlarınız otoparkımızda kaldığı sürece otopark sigortamızın güvencesi altındadır. Havalimanı ulasımı için 7/24 çalısan ve 15 dakikada bir kalkan ücretsiz servis hizmetimiz mevcuttur.

Yazının Devamı

SABİHA GÖKÇEN OTOPARK SEÇENEKLERİ

02-06-2018

   Seyahatlerimiz için önceliðimiz ucuz havayolları ve ucuz havayolları uçuşlarını daha çok Sabiha Gökçen Havaalanı üzerinden gerçeklestiriyor. Araçla Sabiha Gökçen Havalimanına gittiğimizde ise ucuz otopark seçenekleri bulmaya çalışıyoruz tabii ki. Bu makalede Sabiha Gökçen Otopark seçenekleri, Sabiha Gökçen yakınındaki otoparkların konumları ve otopark fiyatları hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Yazının Devamı

ATATÜRK HAVALİMANI OTOPARK SEÇENEKLERİ

02-06-2018

   Seyahatlerimiz için önceliğimiz ucuz havayolları ve ucuz havayolları uçuslarını daha çok Atatürk Havalimanı üzerinden gerçeklestiriyor. Araçla Atatürk Havalimanına gittiğimizde ise ucuz otopark seçenekleri bulmaya çalısıyoruz tabii ki. Bu makalede Atatürk Havalimanı Otopark seçenekleri, Atatürk Havalimanı yakınındaki otoparkların konumları ve otopark fiyatları hakkında detaylı bilgiye ulasabilirsiniz. 

Yazının Devamı

OTO YIKAMA HİZMETİ

10-07-2018

Ücretsiz araç yıkatma ayrıcalığı Avrasya Otopark İşletmeleri A.Ş. müşterilerini bekliyor! Sabiha Gökçen uçuşlarınız için geçerli olan bu kampanyamızdan faydalanabilmek için, sitemiz üzerinden yapacağınız 10 gün ve üzeri rezervasyonlarınız yeterli olacaktır. Kampanyamızdan faydalanan müşterilerimiz, araçlarını iç/dış ücretsiz olarak yıkatabileceklerdir.

Yazının Devamı