Blog

ATATÜRK HAVALİMANI OTOPARK SEÇENEKLERİ

02-06-2018

   Seyahatlerimiz için önceliğimiz ucuz havayolları ve ucuz havayolları uçuslarını daha çok Atatürk Havalimanı üzerinden gerçeklestiriyor. Araçla Atatürk Havalimanına gittiğimizde ise ucuz otopark seçenekleri bulmaya çalısıyoruz tabii ki. Bu makalede Atatürk Havalimanı Otopark seçenekleri, Atatürk Havalimanı yakınındaki otoparkların konumları ve otopark fiyatları hakkında detaylı bilgiye ulasabilirsiniz.    

   Atatürk Havalimanı uçuslarınızda 24 saat otopark ücreti sadece 12 TL'dir. Atatürk Havalimanına 500 metre mesafedeki İstanbul Dünya Ticaret Merkezi yanındaki 1000 araçlık açık otoparkta hizmet vermekteyiz. Otoparkımızda ilk 30 dakika ücretsiz hizmet verilmektedir. Araçlarınız otoparkımızda kaldığı sürece otopark sigortamızın güvencesi altındadır. Havalimanı ulasımı için 7/24 çalısan ve 15 dakikada bir kalkan ücretsiz servis hizmetimiz mevcuttur.

   Otoparkımız 1000 araç kapasitesine sahip, kameralı, yüksek güvenlikli ve mükemmel hizmet standartlarına sahiptir. Transferiniz hızlı ve kolay bir sekilde, siz koltuğunuzda arkanıza yaslanmıs, yolculuğunuzun keyfini çıkartırken ve aracınızın emin ellerde olduğunu bilerek gerçeklesir. Otoparkımız kameralı ve özel güvenlik sistemi ile 7/24 korunmaktadır. Atatürk Havalimanı uçuslarınızda otoparkımızı tercih ettiğinizde yüksek taksi ücretlerinden de kurtulmus olursunuz.

   20 gün ve daha uzun süreli kalacak müsterilerimiz, aylık 200 TL olan abonelik kampanyamızdan faydalanabilirler. Aylık abonelik kampanyamızdan faydalanmak için, havalimanı transferiniz yapılmadan önce ödeme gisesine müracat etmenizi rica ederiz.