Blog

ATATÜRK HAVALİMANI OTOPARKI

01-03-2018

   Atatürk Havalimanı uçuslarınızda 24 saat otopark ücreti sadece 12 TL'dir. Atatürk Havalimanına 500 metre mesafedeki İstanbul Dünya Ticaret Merkezi yanındaki 1000 araçlık açık otoparkta hizmet vermekteyiz. Otoparkımızda ilk 30 dakika ücretsiz hizmet verilmektedir. Araçlarınız otoparkımızda kaldığı sürece otopark sigortamızın güvencesi altındadır. Havalimanı ulasımı için 7/24 çalısan ve 15 dakikada bir kalkan ücretsiz servis hizmetimiz mevcuttur.

   Otoparkımız 1000 araç kapasitesine sahip, kameralı, yüksek güvenlikli ve mükemmel hizmet standartlarına sahiptir. Transferiniz hızlı ve kolay bir sekilde, siz koltuğunuzda arkanıza yaslanmıs, yolculuğunuzun keyfini çıkartırken ve aracınızın emin ellerde olduğunu bilerek gerçeklesir. Otoparkımız kameralı ve özel güvenlik sistemi ile 7/24 korunmaktadır. Atatürk Havalimanı uçuslarınızda otoparkımızı tercih ettiğinizde yüksek taksi ücretlerinden de kurtulmus olursunuz.

   20 gün ve daha uzun süreli kalacak müsterilerimiz, aylık 200 TL olan abonelik kampanyamızdan faydalanabilirler. Aylık abonelik kampanyamızdan faydalanmak için, havalimanı transferiniz yapılmadan önce ödeme gisesine müracat etmenizi rica ederiz.

  Otoparkımızı GPS ya da navigasyon cihazınızı World Atlantis AVM olarak ayarlayarak bulabilirsiniz. GPS Koordinatlarımız - Enlem 40.927871, Boylam 29.309835.

   Müsterilerimiz için en avantajlı, en ucuz ve en kaliteli hizmeti sağlamaktayız. Otoparkımızla, diğer havalimanı otoparklarının fiyatlarını karsılastırabilir ve kazancınızı görebilirsiniz.

  • Atatürk Havalimanı Müsterilerimize Özel İç/Dıs Oto Yıkama - 20 TL
  • Atatürk Havalimanı Müsterilerimize Özel Aylık Abonelik - 200TL
  • Otoparkımızın bulunduğu yer için tıklayınız.
  • Cevizlibağ tarafından yol tarifi için tıklayınız.
  • Sahil Yolu'ndan yol tarifi için tıklayınız.
  • Sun Express, Pegasus, Türk Hava Yolları, Atlas Jet, Anadolu Jet, Bora Jet ve diğer tüm uçak firmaları müsterileri otopark hizmetimizden faydalanabilir.
  • Atatürk Havalimanı Otoparkı günlük 46TL, 0-1 Saat arası 14,5TL'dir. Otopark hizmeti için dört katı fazla ücret ödemeyiniz.